Wybierz model bazowy

Przyczepa 1

Aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Zobacz

Przyczepa 1

Aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Zobacz

Krok po kroku

Jak powstają indywidualne zabudowy samochodów użytkowych DECARAD?

Rozmawiamy

Kontaktujesz się z nami. My zajmujemy się resztą. W trakcie rozmowy telefonicznej lub podczas spotkania omówimy Twoje potrzeby, w szczególności docelową funkcję zabudowy. Dzięki temu pojazd będzie maksymalnie przystosowany do pracy. Obejrzysz również nasze realizacje.

Przygotowujemy ofertę

Na podstawie Twoich potrzeb i wymagań Dział Handlowy przygotuje i przedstawi Ci ofertę. Możesz skorzystać z różnych, atrakcyjnych form finansowania zakupu. Jeśli chcesz samodzielnie skonfigurować swój samochód, zrobisz to za pomocą specjalnego konfiguratora.

Rozpoczynamy produkcję

Po przyjęciu oferty i podpisaniu umowy zabieramy się do pracy. Przygotowujemy dla Ciebie indywidualną zabudowę na wybranym podwoziu z gamy modelowej Volkswagen Samochody Dostawcze. Kolorystykę i obrandowanie dopasowujemy do Twoich potrzeb.

Informujemy Cię o postępach

Na każdym etapie realizacji projektu jesteś informowany o tym, co się dzieje z Twoim zamówieniem. Możesz się z nami kontaktować w dowolnym czasie.

Przekazujemy ci samochód

W ustalonym terminie odbierasz gotowy samochód. Wraz z kluczykami przekazujemy Ci całą niezbędną dokumentację oraz udzielamy instrukcji.

Pozostajemy w kontakcie

Nasza współpraca nie kończy się na odbiorze samochodu. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, ubezpieczenia komunikacyjne oraz inne formy wsparcia.

VW Crafter
DECARAD

Zabudowa na wczoraj

Gdy czas to pieniądz i liczy się każdy dzień, a Ty nie lubisz czekać.

Poznaj naszą ofertę pojazdów dostępnych od ręki. To fabrycznie nowe samochody marki VW, wyposażone w zabudowę DECARAD.

Przygotowane przez nas modele dostępne od ręki, występują w różnych wersjach wyposażenia i wyselekcjonowanych wariantach kolorystycznych.

Zobacz pojazdy