Wizjonerski design
Funkcjonalność poparta wiedzą i praktyką
Współpraca z najlepszymi

Wizjonerski design

Jesteśmy entuzjastami motoryzacji, dlatego doskonale wiemy, jak ważny w naszej branży jest nienaganny styl samochodów. Pojazdy DECARAD posiadają niepowtarzalny, dopracowany w każdym calu design, za który odpowiada studio projektowe DSixtyOne®Design – wywodzące się ze świata automotive. Dajemy Ci rozwiązania, których nie da się podrobić ani pomylić z produktami konkurencji.

Funkcjonalność poparta wiedzą i praktyką

Projekty naszych samochodów są efektem kooperacji wybitnych projektantów oraz zawodowych kierowców, dla których pojazd użytkowy stanowi przede wszystkim narzędzie codziennej pracy. To ich doświadczenie i celne spostrzeżenia wpływają na ostateczny kształt oferowanych rozwiązań. Nasi specjaliści od lat pracują w branży motoryzacyjnej. Koncepcje tworzymy w oparciu o aktualną, rzetelną wiedzę.

Współpraca z najlepszymi

Niezawodność – to kluczowa wartość samochodu użytkowego. Dlatego kierując się doświadczeniem i renomą potencjalnego partnera, współpracujemy z najlepszymi w Polsce dealerami. Samochody, na których wykonujemy zabudowy, objęte są gwarancją importera.

Zobacz

Nasi partnerzy

Rozwiązania dla wymagających

Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci więcej

Kontakt

Naszą ofertę kierujemy do najbardziej wymagających przedsiębiorców i fleet managerów, którzy oczekują rozwiązań klasy premium, chcą otrzymać konkretne założenia projektowe i stawiają na współpracę z rynkowymi liderami.

Realizujemy projekty dla firm z całej Polski. Jako nowoczesny, ambitny biznes, pozostajemy otwarci na rynki zagraniczne.