Wybierz model bazowy

Crafter 35 SP

Crafter 35 z pojedynczą kabiną silnik: 2,0 l 130 kW/177 kM, Skrzynia biegów: manualna 6-stopniowa, lub automatyczna 8-stopniowa, rozstaw osi: 4490 mm dostępna w gamie kolorystycznej i różnej konfiguracji, w zależności od doposażenia wybranego przez Klienta.

Zobacz

Crafter 55 SP

Crafter 55 Pojedyńcza kabina, silnik: 2.0 l 120 kW/163kM, Skrzynia biegów 8-stopniopwa automatyczna lub 6-stopniowa manulna.

Zobacz

Krok po kroku

Jak powstają zabudowy samochodów użytkowych DECARAD?

Rozmawiamy

Kontaktujesz się z nami. My zajmujemy się resztą. W trakcie rozmowy telefonicznej lub podczas spotkania omówimy Twoje potrzeby. Obejrzysz również nasze realizacje.

Przygotowujemy ofertę

Na podstawie Twoich wymagań Dział Handlowy przygotuje i przedstawi Ci ofertę. Nasi doradcy zaproponują Ci możliwości finansowania Twojego pojazdu oraz omówią wszelkie opcje dodatkowe.

Rozpoczynamy produkcję

Po zaakceptowaniu oferty i podpisaniu umowy zabieramy się do pracy. Przygotowujemy Twoją zabudowę na wybranym podwoziu z gamy modelowej Volkswagen Samochody Dostawcze. Kolorystykę i obrandowanie wykonujemy zgodnie z ustaleniami.

Informujemy Cię o postępach

Na każdym etapie realizacji projektu jesteś informowany o tym, co się dzieje z Twoim zamówieniem, będąc w stałym kontakcie.

Przekazujemy ci samochód

W ustalonym terminie odbierasz gotowy samochód. Wraz z kluczykami przekazujemy Ci całą niezbędną dokumentację oraz udzielamy instrukcji.

Obsługa posprzedażna

Nasza współpraca nie kończy się na odbiorze samochodu. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, ubezpieczenia komunikacyjne oraz szereg innych usług.

VW Crafter
DECARAD

Zabudowa na wczoraj

Gdy czas to pieniądz i liczy się każdy dzień, a Ty nie lubisz czekać.

Poznaj naszą ofertę pojazdów dostępnych od ręki. To fabrycznie nowe samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze, wyposażone w zabudowę DECARAD.

Przygotowane przez nas modele dostępne od ręki, występują w różnych wersjach wyposażenia i wyselekcjonowanych wariantach kolorystycznych.